Bolesławiec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowacz/ka

Dąbrowa Górnicza

Odpowiedz: praca2@personnelsolutions.pl

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Personnel Solutions Sp.z o.o. Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Powołaliśmy naszą firmę aby w optymalny sposób połączyć osoby poszukujące pracy z ich przyszłymi pracodawcami.

Obowiązki:
Poszukujemy osób na stanowisko pakowacza w Dąbrowie Górniczej w firmie transportowo-logistycznej do pakowania artykułów spożywczych, kosmetyków.

Wymagania:
-osoby pełnoletnie
-zdolności manualne
-możliwość podjęcia pracy na dwie zmian
-sumienność i zaangażowanie
-AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANEPID
-gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
-pracę na podstawie umowy cywilno prawnej
-możliwość zatrudnienia na stałe
-atrakcyjne warunki finansowe
-pracę w międzynarodowej prężnie rozwijającej się firmie
-stabilne warunki zatrudnienia
-regularne i pewne wynagrodzenie

Aplikacje prosimy przesyłać na adres podany w ogłoszeniu w temacie podając: Dąbrowa Górnicza numer ref. P/DG/28

Agencja Pracy Tymczasowej Personnel Solutions Sp. z o.o.
ul. Dąbrówki 13
Katowice
40-081
tel. 032 781 59 53

E-mail: praca2@personnelsolutions.pl/

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)".
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 21 Czerwiec, 2010  10:41

Identyfikator: 192345

Wyświetleń: 56701