Bolesławiec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Na Magazynie Dla Osób Z Udt - Wysoka Stawka

Poszukujemy osób z uprawnieniami UDT do pracy na terenie zakładu produkcyjnego w Bolesławcu połączonego z magazynem wysyłek.

Twoje obowiązki:
&#8226; obsługa wózków widłowych
&#8226; praca w systemie magazynowym SAP
&#8226; przygotowanie towaru do wysyłki
&#8226; alokacja towaru na magazynie

Wymagania:
&#8226; uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres do 6 miesięcy, następnie umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
&#8226; realną możliwość rozwoju
&#8226; możliwość skorzystania z PPK i dodatkowego ubezpieczenia grupowego PZU
&#8226; stawkę godzinową 27 zł brutto
&#8226; dodatek dojazdowy (0,80 gr za km)
&#8226; pracę w systemie 2 zmianowym lub 4 brygadowym (w systemie 4 brygadowym dostaniesz dodatkowo dodatek nocny oraz zmianowy)
&#8226; lokalizację zakładu w centrum miasta
&#8226; rozbudowany pakiet socjalny na umowie bezpośredniej z Klientem m.in. wczasy pod gruszą

Aplikuj lub zadzwoń pod numer 725 256 951 dowiedz się więcej!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Styczen, 2022  13:24

Identyfikator: 712125

Wyświetleń: 1011