Bolesławiec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Działu Jakości

Bolesławiec

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET&#174;, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref. 0036040
Lokalizacja: Bolesławiec (woj. dolnośląskie)

Zakres obowiązków:
&#8226; Analizowanie i monitorowanie wskaźników jakościowych oraz KPI;
&#8226; Rozpatrywanie reklamacji oraz kontakt z klientem;
&#8226; Sporządzanie i analiza raportów;
&#8226; Zarządzanie zespołem pracowników działu kontroli jakości;
&#8226; Zarządzanie systemem kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym;
&#8226; Wdrażanie działań mających podnieść wydajność procesów;
&#8226; Tworzenie nowych procedur i udoskonalanie tych już istniejących.

Oczekiwane:
&#8226; Doświadczenie na stanowisku Kierownika Jakości w firmie produkcyjnej;
&#8226; Znajomość narzędzi zarządzania jakością (przynajmniej jedno z nich);
&#8226; Zdolność analitycznego myślenia;
&#8226; Umiejętność rozwiązywania problemów jakościowych, wdrażania nowych rozwiązań;
&#8226; Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (warunek konieczny);
&#8226; Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
&#8226; Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferujemy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
&#8226; Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
&#8226; Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych;
&#8226; Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach oraz realny wpływ na rozwój firmy.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, aplikuj przez poniższy link:

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Pazdziernik, 2020  18:21

Identyfikator: 691759

Wyświetleń: 2671